• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie bezbolesna i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Ciekawe wpisy tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.